CNC operátor – soustružnicko-frézovacího centra - Ostrava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    V současné době hledáme nového člena týmu na pozici CNC operátor – soustružnicko-frézovacího centra. Společnost vyznačuje precizní obrábění a nejen to. Je také předním dodavatelem prvotřídních návarů vyrobených z niklových slitin, složitých montovaných celků, a dokonce provádí hydrostatické a plynové tlakové zkoušky. Staňte součástí této inovativní a dynamické organizace

    Popis pozice

    • Zodpovědná obsluha CNC soustružnicko-frézovacího centra VFL – 150
    • Precizní ustavení abezpečné upnutí obráběného kusu
    • Nastavení optimálních řezných podmínek avolba vhodných nástrojů pro precizní obrábění
    • Úprava programu podle specifických požadavků akorekce obrábění
    • Důkladné mezioperační měření obráběného adokončeného výrobku
    • Šetrná manipulace sobráběným kusem
    • Bezpečné skladování azacházení shotovými výrobky

    Požadavky

    • Znalost čtení výkresové dokumentace
    • Precizní dovednosti v obrábění a měření přesných dílů
    • Široká znalost technologií frézování a soustružení
    • Spolehlivý pracovník, na něhož je možné se spolehnout
    • Ochota aktivně se učit a rozvíjet své dovednosti
    • Znalost operačního systému Sinumerik
    • Minimálně 3 roky zkušeností s prací na multifunkčním soustružnicko-frézovacím centru
    • Důsledná dodržování pravidel bezpečnosti a ochrany zdraví při práci

    Nabízíme

    • Zaměstnání na plný úvazek ve třísměnném provozu
    • Pracovní doba 7,5 hodiny s 30minutovou přestávkou
    • Mzda odpovídající vašim znalostem a zkušenostem od Kč + prémie, příplatky
    • Nárok na 25 dní dovolené
    • Zaměstnanecké benefity: stravenky, příspěvek na penzijní připojištění
    • Příplatky za práci přesčas a odměny za aktivní přístup k práci
    • Příležitost pro další profesní růst a rozvoj

    Požadované jazyky

    • Čeština