Nabídky práce
Kraslice

    Práce v bezpečnostní agentuře - Kraslice, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Kraslice, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Kraslice
    Kraslice
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Kraslice
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Dopolední úklid Po - Pá 4 hod., Přivydělejte si k důchodu, Přizpůsobení směn Vašim potřebám (po dohodě v týmu), Podpora ze strany společnosti
    Kontakt
    Šárka Štruncová
    Směnnost :
    • jednosměnný provoz
    Náplň práce
    Vaše náplň práce bude provádění pravidelného úklidu, zajištění pořádku a čistoty. Jedná se dopolední úklid 4 hod. denně, po - pá 6:00 - 10:00, případně 7:00 - 11:00
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, příjemné pracovní prostředí
    Hodinová mzda: 120 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,zkrácený pracovní úvazek
    Požadujeme: Trestní bezúhonnost,Pracovitost
    Vzdělání: základní