Kuchař/Kuchařka - Karviná, Česká republika - Lázně Darkov, a.s.

    Lázně Darkov, a.s.
    Lázně Darkov, a.s. Karviná, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Do našeho týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici kuchař/kuchařka. Tahle práce není nikdy stereotyp. Různé výzvy představují nové a nové příležitosti. Nudit se zkrátka nebudeš.

    Náplň práce:

    • Samostatná příprava hotových jídel i minutkové kuchyně
    • Příprava jídel pro společenské akce (rauty apod.)
    • Příprava studené kuchyně

    Požadavky:

    • Vyučení v oboru
    • Praxe v oboru (výhodou)
    • Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství (nutný)
    • Samostatnost
    • Týmovou spolupráci
    • směnnost: dle domluvy
    • Práce vhodná taky na DPP, DPČ
    • Pozice vhodná taky pro kandidáty na pomocnou silu do kuchyně - pomocný kuchař/ka - na tuto pozici platí jiné mzdové hodnocení

    Benefity:

    Osobní ohodnocení, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, cenově výhodné podnikové stravování, výhodnější ubytování(sdílené bydlení), ambulantní lázeňská léčba, zaměstnanecký program mobilního operátora, odměny u životního jubilea, slevy na sportovní aktivity, výplata prémie "kaprovné"

    Nástup možný ihned nebo podle dohody

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)