Nabídky práce
Opava

    Práce v bezpečnostní agentuře - Opava, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Opava, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ DC C2 - před 1 dnem

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Opava
    Práci budete vykonávat v objektu v Opavě. Velmi dobrá dopravní obslužnost.
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci ostrahy - Opava
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Možnost zkráceného úvazku, Mzda od Kč + odměny, příplatky, bonusy, znalost práce na PC, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Podpora ze strany společnosti, Náborový příspěvek 9.000 Kč pro OZP, K dispozici šatna a sprcha v objektu
    Kontakt
    Naděžda Hinštová
    Směnnost :
    • nepřetržitý provoz (12 hodinové směny)
    Náplň práce
    Náplní vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informace k dopravě po areálu. Také budete obsluhovat EPS, EZS a CCTV. Nedílnou součástí budou i pravidelné obchůzky objektem.Práci budete vykonávat v objektu v Opavě. Velmi dobrá dopravní obslužnost.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Mzdové rozpětí: 21500 Kč / měsíc
    Pracovněprávní vztah: HPP,možno i zkrácený úvazek
    Požadujeme: Znalost práce na PC,Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu
    Vzdělání: základní

  • D.I. SEVEN, a.s.

    Práce v bezpečnostní agentuře

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 4 hodinami

    D.I. SEVEN, a.s. Opava, Česká republika

    Místo výkonu práce:Opava, Práci budete vykonávat v objektu v Opavě. Velmi dobrá dopravní obslužnost.Náplň práceNáplní vaší práce bude kontrola osob a vozidel při vstupu a při opuštění areálu. Návštěvy i vozidla budete evidovat. Řidičům vozidel budete poskytovat doplňující informa ...

  • D.I, a.s.

    D.I, a.s. Ostrava, Česká republika

    Místo výkonu práce: Ostrava · Lihovarská 689, 718 00, Slezská Ostrava - Kunčičky · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Ostrava · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Náborový příspěvek pro ID ...