Inženýr kvality/ SQA - Liberec, Česká republika - HR Direct s.r.o.

    HR Direct s.r.o.
    HR Direct s.r.o. Liberec, Česká republika

    před 2 týdny

    HR Direct s.r.o. background
    Pro mezinárodní výrobní společnost hledáme uchazeče se zkušeností v oblasti kvality automotive.

    Požadavky:

    • aktivní anglický jazyk
    • praktické zkušenosti z oblasti kvality (alespoň 2 roky praxe)
    • znalost ISO TS 16949, 9001, VDA 6.3, VDA2, APQP, Q-methods a QM-systems
    • znalost IT - MS Office podmínkou

    Náplň práce:

    • podpora dodavatelů a jejich rozvoj
    • vedení dodavatelských reklamací (8D), participace na zákaznických reklamacích
    • vyhodnocení vzorkování, PPAP
    • audity dle VDA 6.3
    • blokování nevhodného materiálu, nápravná opatření
    • implementace požadavků zákazníka na straně dodavatelů
    • správa a vedení dokumentace systémů kvality

    Náš klient nabízí:

    • 5 týdnů placené dovolené
    • Pružná pracovní doba (7,5hod/den)
    • Dotované závodní stravování v nové moderní restauraci
    • Závodní lékař, zdravotní preventivní program
    • Vzdělávací program
    • Roční bonus až do výše 125% měsíčního platu
    • Sportovní a kulturní akce
    • Masáže částečně hrazené zaměstnavatelem v prostorách závodu
    • Karta Sodexo Active Pass částečně hrazená zaměstnavatelem

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Dovolená navíc
    • 13. plat
    • Příspěvek na volný čas