Plánovač kvality - Kopřivnice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Kopřivnice, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Do nově vznikajícího týmu hledáme inženýra plánování kvality, který bude mít na starost nastavení testování a kontrolování produktů. Můžete se těšit na pružnou pracovní dobu nebo pět týdnů dovolené.

    Popis pozice

    • Budete se podílet na plánování kvality spolu se svými kolegy, ale i se zákazníky
    • Vaší zodpovědností bude zajištění kvality už při samotném vývoji produktů
    • Budete navrhovat způsoby testování a verifikace daných produktů dle požadavků zákazníka a technických možností
    • Budete rovněž navrhovat testovací prostředky a dohlížet na jejich zhotoveníprostředků
    • Ponesete zodpovědnost také za provádění vzorování pro uvolnění dílů dle PPAP
    • Budete spolupracovat na interních a externích auditech

    Požadavky

    • Technické vzdělání
    • Praxi na obdobné pozici
    • Znalost čtení výkresové dokumentace
    • Znalost metod jako jsou PPAP, APQP, FMEA aj.
    • Komunikativní znalost AJ (mírně pokročilá) - pro komunikaci se zákazníky

    Nabízíme

    • 5 týdnů dovolené
    • Pružnou pracovní dobu s pevnou částí od 9 do 14 hodin
    • Možnost firemního stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na dopravu, pokud dojíždíte z jiné obce než z Kopřivnice
    • Možnost dalšího vzdělávání
    • Zvýhodněný telefonní tarif
    • Benefitní program
    • Firemní akce

    Požadované jazyky

    • Čeština