Inženýr dodavatelské kvality - Kopřivnice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Kopřivnice, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáme zkušeného inženýra kvality, který by měl na starosti rozvoj dodavatelské sítě. Máme zájem o uchazeče, kteří se nebojí komunikace, umí jednat na rovinu a dorozumí se anglicky.

    Popis pozice

    • Vaším hlavím úkolem bude rozvíjet dosavadní dodavatelskou síť
    • Budete vyhledávat nové dodavatele, kvalifikovat je a provádět prvotní audity
    • Budete postupovat podle metodik APQP, PPAP
    • Ponesete zodpovědost za hodnocení dodavatelů ve vztahu ke kvalitě
    • Budete spolupracovat s projektovými týmy a budete pomáhat řešit dodavatelské reklamace
    • Občas budete jezdit i na kontrolní návštěvy k dodavatelům

    Požadavky

    • Praxi ve výrobním podniku v oblasti kvality, technologie nebo výroby
    • Znalost metodik: SPC, MSA. 8D, Ishikawa, FMEA, CP, APQP, PPAP, VDA 6.3
    • Aktivní znalost anglického jazyka
    • Ochotu cestovat za dodavateli
    • ŘP sk. B
    • Znalost SAP výhodou

    Nabízíme

    • 5 týdnů dovolené
    • Možnost firemního stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na dopravu, pokud dojíždíte z jiné obce než z Kopřivnice
    • Možnost dalšího vzdělávání
    • Zvýhodněný telefonní tarif
    • Benefitní program
    • Firemní akce

    Požadované jazyky

    • Čeština