HW vývojář pro oblast AVIATION - Prague, Česká republika - Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s.

    Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s.
    Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Hledáme nového kolegu/kolegyni, pro práci novém druhu dopravy – bezpilotních letadlech. Potřebujeme vyvíjet elektroniku pro létající prostředky tak, aby vyhovovala nejrůznějším provozním požadavkům. Budete zkoumat a tvořit nové technologie a postupy, stejně jako testovat a hledat jejich optimální řešení.

    V čem by především Vaše práce spočívala? V tvorbě kvalitních DPS a elektrických systémů, implementaci různých senzorů a čidel, v hledání a vymýšlení inovací.

    Jsou elektronika, drony nebo letadla Vaše srdcovka? Baví Vás pracovat na něčem, co si můžete také sami vyzkoušet a vidět hned výsledek? Perfektní. Právě Vás potřebujeme

    Jaká bude Vaše náplň práce:

    • Samostatný vývoj vlastních technických řešení a HW
    • Návrh DPS, oživování elektroniky, integrace do létajících prostředků a testování parametrů
    • Vytváření související technické dokumentace (schémata, kusovníky, výrobní podklady, manuály)

    Co byste měli mít, umět a ovládat:

    • SŠ/VŠ vzdělání se zaměřením na elektrotechniku, elektroniku
    • Samostatně řešit elektrotechnické problémy od návrhu do realizace až po ověření funkce
    • Schopnost samostatné práce s orientací na funkční výsledek
    • Angličtina na úrovni B1 (psanou i mluvenou formou)

    Vaší výhodou určitě bude:

    • Zkušenost v segmentu Aerospace
    • Nařízení vlády č. 194/2022 Sb. – způsobilost v oboru elektro (bývalá "vyhláška 50 §6", možno doplnit)

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Zajímavou práci v atraktivním odvětví leteckého výzkumu, přístup ke špičkovým technologiím
    • Dobré platové podmínky, osobní ohodnocení
    • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity
    • Stabilní pracovní zázemí, možnost kvalifikačního růstu a kariérního vzdělávání
    • Možnost práce na národních a mezinárodních výzkumných a vývojových projektech

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)
    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Možnost home office
    • Dovolená 5 týdnů
    • Cafeterie
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál