Nabídky práce

    Úklidový pracovník - Rakovnik, Česká republika - HGS, a.s.

    HGS, a.s.
    HGS, a.s. Rakovnik, Česká republika

    před 1 týdnem

    Default job background
    Popis

    Informace
    Kdo jsme:

    HGS, a.s. zajišťuje komplexní provozní a technickou správu budov po celé ČR. Aktuálně spravujeme 370 objektů. V současné době patříme mezi dynamicky se rozvíjející společnosti na českém trhu. Našim zákazníkům poskytujeme úklidový a hygienický servis, pronájem hygienických dávkovacích systémů, technologické čištění, čistění technologií puraqleenem, energetický management budov, ostrahu objektů, letní a zimní údržbu areálů, odpadové hospodářství vč. komunálních služeb, logistické a outsourcingové služby, deratizaci a dezinfekci objektů a v neposlední řadě i služby temporary help.

    Hledáme spolehlivé a zodpovědné kolegyně a kolegy na pozici:

    Pracovník/ce úklidu

    Pracovní náplň:
    úklidové práce společných prostor, kanceláří, chodeb, sociálního zázemí u našich zákazníků pomoci profesionální chemie, dle hygienického standardu a stanoveného harmonogramu prací, součástí práce může být i doplňování hygienického sortimentu a ruční dočištění nedostupných vytíraných ploch
    Co od vás očekáváme
    vzdělání nerozhoduje
    spolehlivý, zodpovědný a loajální přístup
    dochvilnost a pracovitost
    schopnost dopravit se na zakázku
    zdravotní způsobilost
    uvítáme zkušenosti s úklidem
    trestní bezúhonnost
    Co vám nabízíme
    hodinovou mzdu až 130,-Kč
    smluvní vztah na DPP
    pracovní doba od 7:00 nebo od 8:00 (dle potřeby)
    pracovní doba 8,5h
    pracovní dobu od PO až PÁ, 5x týdně
    zaškolení na pracovišti
    možnosti záloh ze mzdy po určité odpracované době
    zázemí silné a stabilní společnosti

    Místo výkonu práce: Rakovník

    Děkujeme, budeme se těšit na Vaše odpovědi.