Nabídky práce
Hodonín

    Obsluha čerpací stanice OMV LUŽICE - Hodonín, Česká republika - Aleš Židlický

    Aleš Židlický
    Aleš Židlický Hodonín, Česká republika

    před 4 dny

    Default job background
    Plný, Zkrácený
    Popis

    Informace
    Rádi pracujete a komunikujete s lidmi? Výborně, v tom případě může být pracovní pozice obsluha čerpací stanice OMV Hodonín a OMV Lužice přesně to pravé ořechové pro Vás

    ???? PŘÍLEŽITOST PRÁCE - OBSLUHA ČERPACÍ STANICE OMV LUŽICE ????
    - OBSLUHA RESTAURACE OMV LUŽICE
    1. HPP na ranní, noční směny: krátký dlouhý týden. Ideální pro ty, kdo si chtějí užívat volno během týdne
    2.Brigáda nebo zkrácený úvazek - odpolední směna: Začínáme po obědě cca od 13:00 hod. Máme možnosti směn 4, 6, či 8 hodin.
    Perfektní pro studenty nebo ty, kdo si chtějí přivydělat po hlavní práci
    Tvá náplň práce je výroba produktů studené kuchyně , obsluha výdejny balíků , úklid a práce související s provozem čerpací stanice

    Brigáda na různorodý časový úsek: Pokud máte specifické časové možnosti nebo hledáte něco flexibilního, rádi vás vyslechneme a pokusíme se najít řešení na míru
    Ahoj všichni
    Hledáme nové tváře do našeho týmu na OMV čerpací stanici v Hodoníně a Lužicích Pokud máte chuť pracovat v přátelském kolektivu, hledáte stabilní práci či brigádu a baví vás různorodá práce, využijte tuto příležitost ještě dnes.
    Co vás čeká?
    Obsluha pokladny a Sazkového terminálu
    Obsluha restaurace a bistra
    Komunikace se zákazníky
    Práce se zbožím - příjem, naskladnění atd.
    Co od vás očekáváme?
    Odpovědný přístup k práci
    Komunikativnost
    Se vším ostatním vám pomůžeme
    BONUSY, KTERÉ NABÍZÍME:
    ???? Velmi dobře placená práce
    Slevy na pohonné hmoty
    ???? Stravenky
    ???? Bonusy za výkon
    Přidejte se k nám a staňte se součástí skvělého týmu na OMV v Hodoníně nebo v Lužicích Pokud máte zájem, nebo znáte někoho, kdo by mohl mít, dejte nám vědět.
    Předem děkujeme za sdílení inzerátu a těšíme se na vaše odpovědi
    Kontaktujte nás pro více informací či případné dotazy.
    Co od vás očekáváme
    Vzdělání v oboru není nutné,chuť do práce však ano, zaškolení a férové jednání samozřejmostí.