Operátor výroby - Blansko, Česká republika - COLORprofi, spol. s r.o.

    COLORprofi, spol. s r.o.
    COLORprofi, spol. s r.o. Blansko, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    O nás

    COLORprofi spol. s.r.o. je rodinná firma s 30 letou tradicí v oblasti robotického lakování plastových dílů a ručního lakování dílů pro kolejová vozidla a letecký průmysl.
    Patříme mezi evropské leadery. Spolupracujeme s renomovanými firmami, které exportují námi lakované výrobky do celého světa.

    Náplň práce:

    • navěšování a svěšování plastových komponentů
    • kontrola hotových dílů
    • spolupráce s kontrolou kvality

    Co od Vás očekáváme:

    • manuální zručnost
    • pečlivost
    • ochotu pracovat ve směnném provozu

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • práci ve stabilní prosperující firmě s cílem stále se rozvíjet
    • práci v příjemném kolektivu
    • příležitost k osobnímu a profesnímu růstu
    • motivující platové ohodnocení
    • alší firemní benefity (dovolená navíc, stravenkový paušál, odměna za doporučení a pracovní výročí, vánoční bonusy, firemní akce...)

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Firemní akce
    • Stravenkový paušál