Technolog - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledáte novou výzvu v oboru strojírenství? Preferujete zaměstnání s pružnou pracovní dobou? Jste technicky zaměření a lokalita Praha 9 Vám vyhovuje? Dejte nám o sobě vědět. Nabízíme stabilní zaměstnání a k tomu komplexní balíček zaměstnaneckých benefitů.

    Popis pozice

    kompletní zpracování technologické výrobní dokumentace v informačním systému

    kontrola technické dokumentace

    pomoc při stanovení technologických cílů a přispět k vývoji a zefektivnění výrobního procesu

    sledování pracnosti jednotlivých výrobků a také výrobních celků, navrhovat změny dáletechnologického procesu a norem času s cílem jejich zjednodušení

    Požadavky

    SŠ/VŠ technického směru s praxí
    - pokročilá znalost PC
    - orientace v konstrukční a technické dokumentaci
    - komunikační dovednosti
    - pečlivost, samostatnost a časovou flexibilitu

    Nabízíme

    • stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr
    • pružnou pracovní dobu
    • mzdové ohodnocení odpovídající dle praxe, znalostí a výsledků
    • motivující systém odměňování
    • komplexní zaměstnanecké benefity: týden dovolené navíc, závodní stravování, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy a školení, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na volnočasové aktivity (sport, kultura atd.), zvýhodněné půjčky zaměstnancům

    Požadované jazyky

    • Čeština