Mistr stavební výroby - Kostelec nad Orlicí, Česká republika - STAVITELSTVÍ - TRUNEC s.r.o.

    STAVITELSTVÍ - TRUNEC s.r.o.
    STAVITELSTVÍ - TRUNEC s.r.o. Kostelec nad Orlicí, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis
    • základní mzda dle vzdělání a praxe
    • roční odměny dle objektivních pracovních výsledků
    • místo výkonu práce Vysoké Mýto a stavby převážně ve východních Čechách

    Pracovní náplň:

    • řízení stavby dle projektové dokumentace a pokynů stavbyvedoucího
    • kontrola dodržování technologických postupů a kvality prováděných prací
    • dodržování harmonogramu stavby, vedení stavebního deníku
    • přímé řízení a organizace práce podřízených zaměstnanců a vlastní mechanizace
    • koordinace prací subdodavatelů
    • zajištění dodržování pravidel BOZP, PO a OŽP

    Co od Vás očekáváme:

    • SŠ vzdělání stavebního směru
    • min. 2 roky praxe na stavbách výhodou
    • ŘP sk. B aktivní řidič
    • aktivní a samostatný přístup, organizační schopnosti
    • zodpovědnost, flexibilita, odolnost proti stresu

    Co Vám nabízíme:

    • zodpovědnou práci na zajímavých stavbách zejména ve východočeském kraji
    • nadstandardní finanční ohodnocení
    • měsíční odměny na základě osobního hodnocení
    • stravenkový paušál
    • referentský automobil
    • mobilní telefon i k soukromému užívání
    • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
    • osobní rozvoj a firemní vzdělávání
    • 5 týdnů dovolené

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

    Benefity

    • Dovolená 5 týdnů
    • Bonusy a prémie
    • Stravenkový paušál
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Mobilní telefon