projektant/architekt - Prague, Česká republika - OMEGA project s.r.o.

    OMEGA project s.r.o.
    OMEGA project s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    NÁPLŇ PRÁCE: (individuální dle zkušeností a schopností)

    • projektování v rozsahu DUR, DSP a DPS

    • práce na projektech od přípravy zakázky až po účast při výstavbě

    • práce na zajímavých projektech různých druhů - rodinné domy, bytové domy, administrativní budovy, budovy občanské vybavenosti (mateřské školky, školy, sportovní centra, knihovny apod.)

    • koordinace a vedení projektu

    • koordinace profesí a komunikace se specialisty

    • komunikace s investory

    POŽADUJEME:

    • středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví nebo architektura

    • znalost programů typu AutoCAD, MS Office, REVIT výhodou

    • spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost

    • pozitivní přístup a zájem o obor

    • vhodné pro absolventy

    • zkušenost v oboru výhodou, nikoliv podmínkou

    NABÍZÍME:

    • práci na IČO/HPP/DPP

    • osobní přístup

    • flexibilní pracovní dobu

    • smysluplnou kreativní činnost na zajímavých projektech

    • možnost seberealizace a osobního růstu

    • prostor pro uplatnění znalostí

    • individuální ohodnocení a možnost 13. platu

    • výborná dopravní dostupnost MHD vč. regionální dopravy (stanice metra Hradčanská)

    • skvělý tým kolegů a pravidelné teambuildingy :)

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSV
    • Práce s PC - autocad
    • Práce s PC - Windows
    • Práce s PC
    • Práce s PC - jiné

    Benefity

    • Zvláštní prémie
    • Pružná pracovní doba
    • Možnost home office