Stavebního Dozor na Zkrácený Úvazek - Benešov, Česká republika - BAEST Machinery Holding, a.s. BAEST Machines & Structures, a.s.

    BAEST Machinery Holding, a.s. BAEST Machines & Structures, a.s.
    BAEST Machinery Holding, a.s. BAEST Machines & Structures, a.s. Benešov, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Hledáme Stavebního Dozor na Zkrácený Úvazek

    Pro následující měsíce hledáme spolehlivého a zkušeného kolegu, který by se připojil k našemu týmu jako Stavební Dozor. Tato pozice je ideální pro důchodce, nebo jedince hledající zkrácený pracovní úvazek. Práce zahrnuje dohled nad stavebními pracemi realizovanými v rámci projektu OPTAK v BAEST Machinery Holding, a.s

    Požadavky:

    • Praxe na pozici stavebního dozoru, stavbyvedoucího nebo obdobné zkušenosti jsou nezbytné.
    • Schopnost organizovat a dohlížet na stavební práce s ohledem na kvalitu a dodržování harmonogramu.
    • Komunikativní a schopný řešit případné problémy nebo nejasnosti s členy týmu.

    Nabízíme:

    • Zkrácený pracovní úvazek, ideální pro důchodce nebo jedince hledající flexibilní pracovní možnosti.
    • Příležitost pracovat na zajímavém a aktuálním stavebním projektu.
    • Možnost přivydělat si k důchodu nebo jinému zaměstnání.

    Náplň práce:

    • Dohled a kontrola stavebních prací s důrazem na kvalitu provedení.
    • Zajištění dodržování stavebních předpisů a bezpečnostních standardů.
    • Komunikace s týmem a řešení případných problémů v průběhu realizace projektu.

    Pokud splňujete požadavky a máte zájem připojit se k našemu týmu, zašlete nám prosím svůj životopis na níže uvedený kontakt. Těšíme se na spolupráci s vámi

    Kontakt: Smolíková Petra

    tel:

    Děkujeme za projevený zájem

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

    Benefity

    • Ubytování
    • Firemní akce
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Jízdní výhody
    • Pitný režim
    • Relax zóna - masáže v rámci pracovní doby