Strojník/Jeřábník - Petrovice, Česká republika - Elmoz Czech, s.r.o.

    Elmoz Czech, s.r.o.
    Elmoz Czech, s.r.o. Petrovice, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Děláte rádi nové a zajímavé věci? Hledáme zapálené a zodpovědné kolegy, které práce v našem oboru naplňuje. Buďte i Vy u vzniku zajímavých projektů a podílejte se na jejich úspěchu.

    Ve společnosti Elmoz Czech, s.r.o. na Vás čeká příjemné, neformální prostředí a skvělý kolektiv Těšíme se na Vás....

    Vaším úkolem bude:

    • obsluha stavebních strojů na stavbách v oblasti elektromontáží a výstavby energetických staveb

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

    • strojnický průkaz na kolový bagr nebo pásový bagr nebo jeřábnický průkaz
    • ŘP sk. B,C,E
    • orientace v projektové dokumentaci výhodou
    • zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
    • praxe na pozici strojník výhodou

    Na co se u nás můžeš těšit:

    • HPP na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito
    • zaučení
    • tým lidí, na které se můžeš vždy spolehnout
    • zázemí stabilní rodinné firmy
    • velmi dobré finanční ohodnocení
    • příplatky za přesčasy vyplácíme každý měsíc ihned do mzdy
    • 25 dní dovolené
    • příspěvek na dovolenou
    • volné vstupy na sport a kulturu
    • školení/rozvoj a kariérní posun
    • slevy v autoservisu, zapůjčení mechanizace
    • příspěvek na stravné
    • příspěvek na penzijní spoření
    • společné akce pro zaměstnance i rodinné příslušníky

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Řidičský průkaz - řízení nákladních automobilů - skupina C
    • Řidičský průkaz - řízení motorových vozidel s přívěsem - skupina E

    Benefity

    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Stravenky
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Příspěvek na volný čas
    • Firemní akce
    • Vlastní organizace práce
    • Dovolená 5 týdnů
    • Příspěvek na dovolenou
    • Výrobky a služby se slevou