Personalist(k)a - vhodné pro OZP - Prague, Česká republika - VT Lipence ostraha s.r.o.

    VT Lipence ostraha s.r.o.
    VT Lipence ostraha s.r.o. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Pracovní náplň:

    • Administrativní činnost – pro zaměstnance i pro INV
    • Zpracování osobních údajů pracovníků, příprava pracovních smluv i pro zaměstnance INV
    • Dodržování směrnic BOZP a PO
    • Udržovat pořádek a čistotu na pracovišti
    • Poskytování informací o poskytovaných službách a jejich cenách zákazníkům
    • Řízení a kontrola kvality poskytovaných služeb, správnosti pokladních operací a jejich evidence.
    • Projednávání objednávek a obchodních smluv s obchodními partnery i se zákazníky

    Požadujeme:

    • znalost práce na PC – Word, Excel
    • ČID, ID

    Nabízíme:

    • volný vjezd autem do areálu jako zaměstnanec (Ratio), popřípadě proplácí zaměstnavatel
    • nákupy v areálu, přestávky na oběd, káva na pracovišti, cigaretové přestávky

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
    • Práce s PC

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)

    Benefity

    • Pitný režim
    • Jízdní výhody