Vedoucí směny ve výrobě - Hradec Kralove, Česká republika - Hradecká pekárna, s.r.o.

    Hradecká pekárna, s.r.o.
    Hradecká pekárna, s.r.o. Hradec Kralove, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Do Hradecké pekárny přijmeme na pozici: Vedoucí směny ve výrobě - mistr/ová.

    Jedná se o třísměnný provoz. Nástup možný ihned. PP na dobu určitou s možností prodloužení.

    Náplň práce:

    dodržení plánovaného výpekového plánu v množství a kvalitě
    - odpovědnost za výrobu a uvolňování jakostních a zdravotně nezávadných výrobků dle platné legislativy
    - organizace výroby během směny tak, aby využití linek i pracovníků bylo optimální
    - řízení a kontrola dodržování systému HACCP, Hygienického a sanitačního plánu
    - kontrola technického stavu výrobního zařízení, okamžité nahlášení všech poruch údržbě
    - kontrola dodržování technologických postupů výroby
    - dodržování zásad a kontrola BOZP, PO a dalších zákonných předpisů
    - evidence docházky (pracovní výkazy), evidence pracovních úrazů
    - zadávání požadavků do výroby na základě požadavků z expedice
    - dodržení množstevního a časového plánu výroby dle výpekového plánu a požadavků expedice
    - hodnocení práce jednotlivých výrobních zaměstnanců v hlášení o průběhu směny

    Požadujeme:

    SŠ, SOU, prokazatelná praxe na pozici mistra nebo technologa v průmyslové pekárně
    - zkušenosti s vedením podřízených zaměstnanců
    - nutný dobrý zdravotní stav bez alergií, astma, ekzémů, lupénky apod

    Nabízíme:

    příspěvek na firemní výrobky
    - stravenkový paušál, možnost závodního stravování
    - motivační příplatek
    - odpovídající finanční hodnocení
    - zázemí stabilní společnosti
    - možnost parkování zdarma
    - mzda od Kč/měsíc

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Závodní stravování
    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Stravenkový paušál
    • Výrobky a služby se slevou
    • Občerstvení na pracovišti