SW inženýr pro letecké aplikace - Prague, Česká republika - Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s.

    Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s.
    Výzkumný a zkušební letecký ústav, a.s. Prague, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Na této pozici se stanete zaměstnancem divize AVIATION.

    Náplň práce:

    • řešení vývoje SW pro řízení a kontrolu letadlových systémů (primárně autopilot, FBW) a jejich zkoušky
      • Návrh architektury SW
      • Programování (C/C++/ MAVLink/Python)
      • Implementace řídících zákonů Pixhawk/Ardupilot
      • Spolupráce na návrhu HW
      • Testování a certifikace SW
    • samostatná i týmová odborná práce, spolupráce v rámci interních/externích projektů
    • zpracování certifikačních požadavků a programů certifikace

    Co byste měl/a znát a umět:

    • zkušenosti s programováním v C/C++ (Python, MAVLink)
    • znalost Hardware-in-the-loop simulací
    • znalost anglického jazyka B2 (zejména v oblasti technické dokumentace)
    • SŠ vzdělání technického směru
    • pozice je vhodná i pro absolventy

    Výhodou:

    • vysokoškolské vzdělání technického směru
    • znalost Matlab/Simulink
    • znalost požadavků na tvorbu a certifikaci SW v letectví
    • aktivní zájem, nebo osobní zaujetí leteckou problematikou (pilot, hobby, modelářství apod.)

    Co nabízíme oplátkou my:

    • nástup možný ihned nebo dle dohody
    • možnost dalšího kvalifikačního růstu v systému kariérního vzdělávání (např. Ph.D apod.)
    • stabilní pracovní zázemí v atraktivním prostředí letectví a kosmonautiky
    • možnost práce na národních a mezinárodních výzkumných projektech
    • podpora pracovního růstu, vzdělávací aktivity,
    • flexibilní pracovní doba, 7,5 hod/den,
    • 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, volnočasové benefity, příspěvek na penzijní spoření

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Bakalářské

    Požadované jazyky

    • Angličtina (aktivní)
    • Čeština (aktivní)

    Benefity

    • Pružná pracovní doba - pevný úsek 8,30-14,00 hodin
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Dovolená 5 týdnů
    • Stravenkový paušál - volnočasové benefity
    • Příspěvek na penzijní připojištění