Nabídky práce
Prague

    Pizzař/Pizzařka do rozvozové pizzerie - Prague, Česká republika - Rolling dough s.r.o.

    Rolling dough s.r.o.
    Rolling dough s.r.o. Prague, Česká republika

    před 20 hodinami

    Default job background
    Popis

    Informace
    Do mladého, rychle se rozvíjejícího týmu rozvozové pizzerie hledáme pizzaře/ku.

    Náplň práce: příprava pizzy, doplňovaní zboží, příprava surovin, přebíraní zboží od dodavatelů, úklid provozovny

    V případě ambicí na manažera pobočky : plánování směn, objednávky surovin, trénink a rozvoj zaměstnanců, zodpovědnost za chod, čistotu a výsledky pobočky.

    Předchozí praxe není nutná, rádi vás vše naučíme.

    Provozovny: Praha 5 - Zličín, Praha 4 - Chodov, Praha 4 - Libuš, Praha 10 - Malešice
    Co od vás očekáváme
    spolehlivost, pečlivost, odolnost vůči stresu, zodpovědnost, časovou flexibilitu.
    Co vám nabízíme
    ✓Práci v mladé, rychle rostoucí firmě
    ✓ Práci na DPP/IČO s možností HPP při oboustranné spokojenosti (záleží jen na Vás, jak rychle Vám to půjde) a zájmu o HPP
    ✓ Po zaučení (opět záleží jen na Vás) (1-3 měsíce tisíc čistého + možnost bonusů dle Vaší výkonnosti a šikovnosti
    ✓ Kariérní růst a manažerský trénink pro ambiciózní nadšence s možností vést vlastní pobočku ( mzda tisíc čistého + bonusy) nebo si otevřít vlastní.
    ✓ Férové jednání a přátelský kolektiv
    ✓ Skvělou pizzu zdarma na každé směně
    ✓ Plánování směn dle vlastních požadavků