Nabídky práce
Česká Třebová

    Práce v bezpečnostní agentuře - Česká Třebová, Česká republika - D.I, a.s.

    D.I, a.s.
    D.I, a.s. Česká Třebová, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ DC C2 - před 2 dny

    Default job background
    Popis
    Místo výkonu práce: Česká Třebová
    okrajová část města v dostupnosti autobusové a vlakové dopravy
    Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Česká Třebová
    Benefity
    Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost zkráceného úvazku, Přivydělejte si k důchodu, Vhodné pro ČID, PID, ZPS, Nestereotypní a zajímavá práce
    Kontakt
    Petra Vorlová
    Směnnost :
    • jednosměnný provoz / denní směny (Po - Pá)
    Náplň práce
    Samostatný pracovník úklidu v administrativní budově na 3 hodiny, v odpoledních hodinách cca od 15 hodin.
    Nabízíme
    dlouhodobou spolupráci, zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí, pravidelný měsíční příjem, práci ve společnosti, která skutečně podporuje dětské domovy, útulky pro zvířata, handicapované a sportovní události
    Výhodou
    předchozí působení v oboru
    Potřebné doklady
    čistý trestní rejstřík, potvrzení od lékaře, číslo účtu, zdravotní kartička pojišťovny, občanský průkaz
    Pozn: důchodci, částečně invalidní a plně invalidní důchodci navíc
    rozhodnutí o důchodu
    Hodinová mzda: 112,5 Kč / hod
    Pracovněprávní vztah: HPP,DPP,možno i zkrácený úvazek
    Požadujeme: Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní stav,Zdravotní způsobilost
    Vzdělání: základní

  • D.I. SEVEN, a.s.

    Práce v bezpečnostní agentuře

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 4 dny

    D.I. SEVEN, a.s. Česká Třebová, Česká republika

    Místo výkonu práce:Česká Třebová, okrajová část města v dostupnosti autobusové a vlakové dopravyNáplň práceSamostatný pracovník úklidu v administrativní budově na 3 hodiny, v odpoledních hodinách cca od 15 hodin. · Požadujeme: · Spolehlivost,Trestní bezúhonnost,Dobrý zdravotní st ...

  • D.I, a.s.

    D.I, a.s. Týniště nad Orlicí, Česká republika

    Místo výkonu práce: Týniště nad Orlicí · ulice Nádražní, v blízkosti autobusová zastávka a rovněž vlakové nádraží · Pozice: Práce v bezpečnostní agentuře - Pracovníci úklidu - Týniště nad Orlicí · Benefity · Vhodné pro ČID, PID, ZPS (OZP), Vhodné pro starobní důchodce, Možnost z ...