Manažer/ka zakázky - Prague, Česká republika - Aseta Cleaning a.s.

    Aseta Cleaning a.s.
    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Hledáme uchazeče na pozici Manažera zakázky se zaměřením na organizaci a provádění vnitřních a venkovních úklidů pro Prahu. (m/ž)

    Co bude Vaším úkolem:

    - zabezpečení provozů objektů v daném regionu
    - komunikace se zákazníky v daném regionu
    - zajišťování úklidových služeb objektů, venkovních úklidů, údržba zeleně
    - organizace práce zaměstnanců společnosti a jejich kontrola
    - komunikace s dílčími odděleními společnosti
    - uzavírání pracovněprávních vztahů se zaměstnanci
    - reporting a vedení dokumentace k zakázkám

    Jste aktivní, optimistická osobnost, která umí motivovat sebe i ostatní? Umíte vést tým a dokážete přijmout odpovědnost za provádění úklidových a dalších podpůrných činností? Máte manažerské dovednosti v oblasti Facility managementu? Pošlete nám životopis na email.
    Co od vás očekáváme
    - středoškolské vzdělání - maturitní zkouška
    - řidičský průkaz sk. B s praxí min. 2 roky
    - praxe ve vedení týmu min. 2 roky
    - praxe v řízení úklidových prací vítána
    - obchodní a manažerské dovednosti
    - schopnost iniciovat změny, určit priority a dotahovat věci do konce
    - znalost Office (word, excel, outlook)
    - znalost pracovněprávní problematiky a BOZP
    Co vám nabízíme
    - otevřenou a přátelskou firemní kulturu prosperující společnosti
    - nástup dle dohody
    - motivující finanční ohodnocení složené z fixní a bonusové složky
    - hlavní pracovní poměr na dobu určitou, po 3 letech na dobu neurčitou
    - volná pracovní doba
    - mobil, notebook, služební automobil k soukromým účelům
    - kancelář, roční odměny
    - 20 dní dovolené, po roce 5 dnů navíc