Finanční manažer - Prague, Česká republika - Deloitte Central Europe

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Description & Requirements

    Koho hledáme

    Do týmu digitálních daní hledáme nového manažera. Jsme daňový tým, jediný z BIG4, specializující se na propojení daní a technologií.

    Nemusíte se bát, že se zatím v technologiích moc neorientujete. Všechno vás naučíme, přidejte se k nám Můžete pracovat na různorodých projektech převážně z oblasti nepřímých daní, využívat ke své práci námi vyvinuté aplikace jako taxCube a Maják, zavádět je u klientů, podílet se na jejich dalším rozvoji a kariérně růst. Máme vlastní tým programátorů, kteří pro nás aplikace vyvíjí, což nám dává velký prostor pro rychlou reakci při změně zákonů a další rozvoj. Klienti naše aplikace milují, protože jim šetří stovky hodin času v rámci jejich každodenní daňové agendy. Využijete případně i praktickou znalost z daňového nebo finančního prostředí nadnárodních firem nebo Shared Service Center.

    Co byste měl umět?

    • Znalost účetnictví a DPH a chuť se naučit technologie.
    • Zkušenost s vedením lidí.
    • Mít kladný vztah k technologiím, znalost SAPu nebo jiného podobného systému je výhoda.
    • Znalost angličtiny (min. B2) a češtiny (další jazyk je výhodou).
    • Dobré komunikační a analytické schopnosti
    • Zajímat se o osobní rozvoj a další vzdělávání.
    • Pozitivní přístup a být týmový hráč.
    • Výrazný cit pro detail s důrazem na přesnost, schopnost vidět věci v souvislostech.
    • Dobré znalosti MS Office (Excel).

    Vaše budoucí role

    aneb co vás čeká?

    • Přivítáme vás v týmu, který je zodpovědný za řešení těch nejzapeklitějších daňových otázek a současně dokáže klientům poradit, jak prakticky změny promítnout do jejich informačního systému.
    • Budete řídit nasazení taxCube u klientů. taxCube je aplikace vyvinutá v našem týmu, která umožňuje kompletní reporting DPH a Intrastat a rekonciliaci.
    • Budete pracovat pro významné tuzemské i zahraniční společnosti a jejich mezinárodní týmy, díky tomu poznáte do hloubky fungování firem z různých odvětví.
    • Navážete vztahy s klienty z řad finančních ředitelů, hlavních účetních, daňových manažerů a daňových specialistů.
    • Umožníme vám držet krok s technologickými inovacemi a podílet se na jejich rozvoji.

    Co získáte?

    • Zajímavou a různorodou práci v technologicko - daňovém poradenství.
    • Příjemný kolektiv, kde si všichni tykáme.
    • Kariéru s možností rychlého růstu.
    • Nové znalosti v oblasti technologií, například:
    1. Na co si dát pozor v SAPu nebo jiném účetním SW z pohledu daní,
    2. Jak fungují daňové aplikace "vevnitř",
    3. Jak se nasazují daňové aplikace u klientů (taxCube, Maják, Navigátor),
    4. Kdy je vhodné nasadit roboty na vybrané procesy,
    5. Jak se promítnou globální trendy v digitalizaci daní do daňového systému v ČR nebo i v jiných zemích EU.

    "Daňové prostředí se hodně posouvá do technologií. Už nestačí pouze vyplnit pár formulářů, finanční úřady chtějí informace a data v zásadě o všem, co můžou nějakým způsobem analyzovat nebo porovnávat a touto cestou efektivně provádět elektronickou daňovou kontrolu a s tím samozřejmě souvisí i jiné požadavky na daňové poradce. Kdo se orientuje v technologiích a je schopen oba světy propojit, získá v dalších letech obrovskou konkurenční výhodu."

    Jaroslav Beneš, Director Tax Technology

    Co nabízíme

    • Dostanete možnost uplatnit se v mezinárodní firmě s prestižními zakázkami.
    • Vlastní tým profesionálů, který se navzájem podporuje a umí si pomáhat.
    • Příležitost profilovat se podle svých individuálních cílů a zájmů a možnost kariérně růst.
    • Pracovní dobu, kterou si můžete rozvrhnout podle svých potřeb a využít i home office.
    • Volnou ruku - fantazii se u nás meze nekladou a nápady jsou vítány.
    • Krásné pracovní prostředí a výbornou dopravní dostupnost přímo u Hlavního nádraží a výhledem na Pražský hrad.
    • Samozřejmostí jsou i benefity jako Cafeteria, 25 dní dovolené, sick days, cestovní pojištění, příspěvek na automobil a další.
    • Profesní i osobností rozvoj díky široké škále školení, teambuildingů a e-learningových portálů.
    • Firemní či týmové akce během roku, na kterých se můžete setkat se svými kolegy.