Projektový manažer - Opava, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Do společnosti, která se zabývá výrobou potrubních rozvodů propojující různá zařízení laboratoří a výrobních linek, hledáme projektového manažera. Dohlížel/a byste na průběh a realizaci jednotlivých zakázek v rámci ČR a Slovenska.

    Popis pozice

    • Dohlížel/a byste na přípravu zakázky
    • Budete úzce spolupracovat s projektanty, nákupem, subdodavateli
    • Budete také první kontaktní osobou pro zákazníky
    • Ponesete zodpovědnost za řízení zakázek přímo u zákazníka
    • Zakázky se týkajímontáže technologických potrubních rozvodů, potrubních rozvodů energií a médií a instalace zdrojů
    • Za zákazníky budete v době realizace zakázky cestovat po ČR a SK - až 80 % času
    • Budete hlídat dodržování termínů, rozpočtů

    Požadavky

    • Technické vzdělání
    • Orientace v projektové dokumentaci
    • Orientace v P&ID schématech
    • Znalost Navisworks nebo jiného softwaru pro orientaci v 3D modelech
    • Ochota cestovat k zákazníkům

    Nabízíme

    • Dovolená navíc mezi vánočními svátky
    • Pružná pracovní doba
    • Příspěvek na stravování v hodnotě 80 Kč
    • Sick days
    • Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění
    • Příspěvek na sport, kulturu, zdraví a dovolenou
    • Jednou ročně teambuilding
    • Odměna za odpracované roky
    • Odměna za životní jubileum

    Požadované jazyky

    • Čeština