Seřizovač/zámečník | Práce v jednosměnném provoze - Příbor, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Příbor, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Vstupte do světa strojírenství, kde se tradice prolíná s inovacemi. Jsme firma s bohatým dědictvím a hledáme jedince, kteří se chtějí stát součástí dynamického týmu na pozici seřizovač – zámečník. Pokud máte vášeň pro precizní práci s kovem a touhu vytvářet špičkové strojní prvky, pak máme pro vás místo v naší řadě kreativních tvůrců a řemeslníků. Přijďte s námi budovat budoucnost strojírenského umění

    Popis pozice

    • Strojní zámečník/seřizovač oděvních strojů
    • Kusová výroba pro potřeby dalších oddělení
    • Výroba podpůrných přípravků knavazující výrobě
    • Tvorba jednoduché dokumentace

    Požadavky

    • SOU/SŠ technického směru
    • Manuální zručnost
    • Plné pracovní nasazení
    • Schopnost samostatné i týmové práce
    • Zkušenost a praxe v oboru výhodou
    • Zdravotní způsobilost

    Nabízíme

    • Práce na HPP
    • Práce ve stabilním přátelském kolektivu, zázemí prosperující firmy, jistotu pravidelného příjmu
    • Osobní ohodnocení
    • Zaměstnanecké výhody: týden dovolené navíc, stravenky, firemní akce i pro rodinné příslušníky

    Požadované jazyky

    • Čeština