TZB specialista – skvělé benefity - Prague, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. background

    Do společnosti zabývající se komplexní realizací souborů technických zařízení budov hledáme TZB projektanty.

    Lokalita: Čestlice (Říčany u Prahy)

    Popis pozice

    • návrh systémů atvorbu projektů TZB (vytápění, chlazení, ventilace, aj.)
    • projektování, komunikace a koordinace projektů vtýmu
    • příprava technických podkladů proobchodní poptávky, nabídky acenové kalkulace
    • spolupráce srealizačním týmem vrámci výstavby projektu
    • návrhy technické atechnologické optimalizace projekčních řešení

    Požadavky

    • min. SŠ vzdělání
    • min. 1 rok praxe v TZB
    • velmi dobrá znalost AutoCadu
    • zkušenosti s prací v MS Office
    • technické myšlení a kreativita
    • aktivní zapojení se do projektů a ochotu vzdělávat se, týmovost

    Nabízíme

    • Práci v přátelském kolektivu kolegů a nadřízených
    • Bonusy/prémie (13. a 14. plat)
    • Flexibilní pracovní dobu
    • Home-office (1x týdně)
    • Smlouvu na dobu neurčitou
    • Příspěvek na penzijní připojištění

    Požadované jazyky

    • Čeština