klempíř - pokrývač - tesař - Kolin, Česká republika - rbe Koláčný s r.o.

    rbe Koláčný s r.o.
    rbe Koláčný s r.o. Kolin, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Společnost s více jak 30 letou tradicí na stavebním trhu. Zabýváme se jak konstrukcemi šikmých střech, izolací střech a fasád, tak i kompletní výstavbou vlastních developerských projektů rodinných a bytových domů.

    Co vás čeká

    • Práce na různorodých objektech od novostaveb a rekonstrukcí rodinných domů.
    • Realizací historických objektů až po velké developerské projekty.
    • Práce na zajímavých projektech.
    • Šikmé, ploché střechy.

    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

    • Odbornou znalost "střechařského" řemesla - klempíř - pokrývač - tesař
    • schopnost samostatné práce.
    • ŘP skupiny B

    Co vám můžeme nabídnout

    • Pestrou pracovní náplň
    • Nadstandardní platové ohodnoceni.
    • Bonusy.
    • Práce po celý rok.
    • Mobilní telefon s neomezeným voláním a daty.
    • Možnost karierního postupu ve společnosti.

    Uvedená mzda je "čistá mzda"

    Ubytování na firemním bytě zdarma

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Jiná způsobilost - řemeslná schopnost

    Benefity

    • Ubytování - zdarma
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Zvláštní prémie - projektové, letní a vánoční
    • Mobilní telefon - zdarma
    • Stravenkový paušál