Technik balících strojů - Postřižín, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Postřižín, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro našeho klienta - nadnárodní společnost působící v oblasti čerstvých potravin - hledáme kandidáta na pozici

    Technik balících strojů

    Popis pozice

    • Nastavování a provoz balicíchstrojů podle zavedených postupů a pokynů
    • Provádění pravidelného servisu strojů
    • Údržba strojů v perfektním stavu

    Požadavky

    • VL/maturita z oboru technického zaměření
    • Praxe na obdobné pozici velkou výhodou, ale ne nutnou podmínkou
    • Znalost češtiny na úrovni rodilého mluvčího
    • Ochota pracovat v režimu krátký/dlouhý týden (jednosměnný provoz)

    Nabízíme

    • motivující platové ohodnocení (nástupní mzda
    • firemní benefity
    • pracovní smlouva na dobu neurčitou
    • HPP, nástup možný ihned
    • lokalita – Postřižín

    Požadované jazyky

    • Čeština