Samostatná účetní pro přední českou realitní skupinu - Prague , Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Prague , Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Samostatná účetní pro přední českou realitní skupinu

    Pro našeho klienta, přední českou realitní skupinu, hledáme vhodného kandidáta na pozici Samostatná účetní.

    Náplň práce:

    • Samostatné účtování jednotlivých účetních operací finančního účetnictví
    • Kontrola náležitostí účetních dokladů a jejich evidence
    • Provádění měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
    • Výpočet DPH a vypracování daňových přiznání k DPH
    • Zpracovávání účetních dokladů pro automatizované zpracovávání
    • Zajištění inventarizace majetku a závazků
    • Spolupráce s daňovým oddělením při zajišťování agendy některých daní
    • Samostatné vypracovávání ročních závěrek účetních společností

    Požadujeme:

    • Středoškolské vzdělání
    • Praxi na obdobné pozici
    • Znalost podvojného účetnictví, znalost DPH
    • Komunikativnost, schopnost samostatně pracovat, flexibilitu
    • Uživatelskou znalost MS Office
    • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
    • Znalost systému SAP – výhodou

    Nabízíme:

    • Zajímavé prostředí dynamicky se rozvíjející společnosti
    • 5 týdnů dovolené
    • 5 sick-days
    • Příspěvek na stravování
    • Po zkušební době příspěvek na penzijní/životní pojištění
    • Kartu Multisport
    • Proplacení ročního kuponu na MHD
    • Týdenní pracovní úvazek 37,50 hodiny
    • Po zaučení možnost home – office
    • Nástup dle dohody
    • Místo výkonu práce: Praha – Nové Město

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Příspěvek na penzijní připojištění
    • Příspěvek na soukromé životní pojištění
    • Příspěvek na dopravu
    • Stravenky
    • Dovolená navíc
    • Příspěvek na volný čas
    • Sick days
    • Možnost home office