HLEDÁME MZDOVOU ÚČETNÍ se znalostí SAP - Rychnov nad Kněžnou, Česká republika - ADECCO spol. s r.o.

    ADECCO spol. s r.o.
    ADECCO spol. s r.o. Rychnov nad Kněžnou, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 1 týdnem

    ADECCO spol. s r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    Pro výrobní společnost v okrese Rychnov nad Kněžnou obsazujeme pozici mzdové účetní. Hledáme zkušenou kandidátku, která má praxi se systémem SAP a chce být součástí stabilní a moderní společnosti.

    MZDOVÁ ÚČETNÍ

    Požadavky:

    •SŠ/VŠ ekonomického směru

    •praxe v oblasti mzdového účetnictví

    •znalost AJ na úrovni A2/B1

    •pokročilá znalost MS Office (hlavně Excel)

    •znalost zákonů v oblasti zpracování mezd

    •zodpovědný přístup, pečlivost a samostatnost

    Náplň práce:

    •měsíční zpracování mezd zaměstnanců

    •vedení dokladů pro zdravotní pojištění, sociální pojištění a daně

    •provádění srážek pojistného a daní

    •provádění přihlášek a odhlášek

    •provádění srážek ze mzdy

    •měsíční reporty

    •zpracování roční mzdové závěrky

    Nabízíme:

    •různorodou a zajímavou práci

    •jistotu a stabilitu

    •finanční prémie

    •příspěvek na penzijní připojištění

    •příspěvek na sportovní aktivity

    •vzdělávací kurzy

    •týden dovolené navíc

    •možnost profesního růstu

    •moderní pracovní prostředí