SKLADNÍK - OBSLUHA VZV (m/ž) - Slaný, Česká republika - MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.

    MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o.
    MITSUBISHI ELECTRIC AUTOMOTIVE CZECH s.r.o. Slaný, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    NÁPLŇ PRÁCE

    • Manipulace s materiálem a výrobky
    • Řízení vysokozdvižného vozíku a systémového vozíku (zakladače)
    • Řízení ručních paletových vozíků
    • Obsluha odpadového hospodářství

    POŽADUJEME

    • Manuální zručnost
    • Smysl pro disciplínu a dodržování pořádku
    • Smysl pro týmovou spolupráci
    • Zodpovědnost, samostatnost, pečlivost
    • Předchozí zkušenost na obdobné pozici výhodou
    • Práce ve směnném provozu

    NABÍZÍME

    • proškolení pro řízení vysokozdvižných vozíků
    • 5 týdnů dovolené
    • 6x sick-day za rok,
    • příspěvek na penzijní spoření 3,5 % z hrubé mzdy,
    • příspěvek na závodní stravování
    • volitelné zaměstnanecké výhody v hodnotě Kč/rok,
    • příspěvek na dojíždění
    • další zaměstnanecké výhody

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné

    Požadované jazyky

    • Čeština (aktivní)