Nabídky práce
Příbram

    Prodavač/ka do bauMaxu - Příbram, Česká republika - BM ČESKO s.r.o.

    BM ČESKO s.r.o.
    BM ČESKO s.r.o. Příbram, Česká republika

    před 4 dny

    BM ČESKO s.r.o. background
    Plný
    Popis

    Informace
    bauMax - špička mezi hobby markety - vše pro byt, dům a zahradu.

    Jsme mezinárodní společnost, ve které si vážíme nasazení našich zaměstnanců a dáváme jim možnost se rozvíjet.
    Neváhejte a přidejte se k nám

    Nyní hledáme nové členy našeho týmu - Prodavač/ka

    Náplň práce:

    Zajišťování a poskytování kvalifikovaných informací zákazníkům o prodávaném zboží
    Průběžné doplňování regálů a správné umístění zboží na prodejně
    Starost o kvalitní prezentaci zboží
    Prodavač/ka oddělení obkladů a dlažeb, sanity, zahrady, nářadí, elektra a dřeva (práce fyzicky náročnější)
    Co od vás očekáváme
    Střední odborné vzdělání s výučním listem
    Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost
    Příjemné vystupování
    Zájem o dlouhodobou spolupráci
    Časovou flexibilitu - práce i o víkendu
    Praxe v oboru – VÝHODOU
    Výpis z rejstříků trestů
    Co vám nabízíme
    Velmi nadstandardní mzdu
    HPP na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou
    Příplatky za práci o víkendech dle zákoníku práce
    Stravenkový paušál
    Samostatnou a odpovědnou práci
    Příjemné pracovní prostředí a kolektiv
    Zaměstnání ve stabilní společnosti s pozitivní perspektivou

    Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám prosím Váš životopis spolu s telefonním kontaktem. Těšíme se na Vás

    V případě, že na Váš životopis nebudeme reagovat do 14 dnů, byl pravděpodobně upřednostněn jiný kandidát na danou pozici. Děkujeme za pochopení.