Strážný - Bravantice - VHODNÉ PRO OZP - Novy Jicin, Česká republika - G4S Secure Solutions (CZ), a.s.

    G4S Secure Solutions (CZ), a.s.
    G4S Secure Solutions (CZ), a.s. Novy Jicin, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Plný, Zkrácený
    Popis

    Informace
    Pro pracoviště v Bravanticích hledáme vhodné uchazeče na pozici: OSTRAHA

    Náplň práce:
    - ochrana zaměstnanců a návštěv areálu
    - poskytování informací návštěvníkům
    - přepojování telefonických hovorů
    - správa vyvolávacího systému řidičů
    - zajišťování namátkové kontroly při odchodu zaměstnanců
    - pravidelné obchůzky
    Co od vás očekáváme
    - čistý Výpis z rejstříku trestů
    - flexibilita, komunikativnost a schopnost reagovat na mimořádné situace
    - dobrá fyzická a psychická odolnost
    - profesionální vystupování
    - znalost práce na počítači
    - spolehlivost

    Výhodou bude pokud máte:
    - profesní kvalifikace E "Strážný"
    Co vám nabízíme
    - zázemí a stabilitu nadnárodní společnosti
    - nástup možný IHNED
    - pravidelná výplata mzdy vždy nejpozději do 15.v měsíci
    - kompletní uniforma zdarma
    - příspěvek na reprezentaci
    - profesní kvalifikace strážného - hrazena zaměstnavatelem
    - VIP sleva na produkty Datart,
    - sleva na divadelní představení
    - výhodný tarif O2 Family i pro rodinné příslušníky
    - výhodné pojištění odpovědnosti za škody
    - pozice je vhodná i pro invalidní důchodce bez omezení pohybového aparátu