Elektrikář - Pardubice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Máte vzdělání v elektro oboru a platnou elektro vyhlášku? Máte zkušenosti s údržbou? Nevadí Vám práce na směny? Neváhejte a zašlete mi Váš životopis

    Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: ELEKTRIKÁŘ DO VÝROBY

    Popis pozice

    • Elektroúdržba a preventivní údržba strojního zařízení, budov a příslušenství strojů.
    • Diagnostika elektro na strojích a zařízeních.
    • Spolupodílení se na odstraňování závad nebo neshod.
    • Aktivní spolupodílení se na průběžném zlepšování systémů údržby.
    • Instalace, zapojování a opravy elektrických strojů a energetických zařízení.
    • Práce ve vícesměnném provozu 12 hodinové směny ( krátký, dlouhý týden).

    Požadavky

    • předchozí praxe na obdobné pozici se zaměřením na elektro údržbu a opravu výrobních strojů - výhodou
    • způsobilost dle vyhlášky č. 50/1978 § 6 a vyšší , podle nové vyhlášky č.194/2022 § 6 a vyšší
    • znalost čtení elektro dokumentace

    Nabízíme

    • práci ve stabilním týmu
    • kompletní zaškolení
    • 5 týdnů volna
    • odměny ke mzdě
    • dotované stravování
    • příspěvek na penzijko
    • odborné kurzy a školení
    • a další benefity...

    Nástup možný ihned, uvedená mzda je k jednání dle zkušeností uchazeče.

    Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

    Požadované jazyky

    • Čeština