ELEKTROMONTÉR Kolín a okolí - Kolin, Česká republika - SPEDOS Servis s.r.o.

    SPEDOS Servis s.r.o.
    SPEDOS Servis s.r.o. Kolin, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    Pracovní náplň:

    • montáž a instalace vrat přímo při realizacích u našich zákazníků
    • provádění montáže v přiděleném regionu, dle potřeby i mimo něj
    • montážní a zámečnické práce, finální elektro zapojení výrobků
    • pohyb na stavbách, práce ve výškách
    • práce ve 2členném týmu

    Požadujeme:

    • zkušenost se zámečnickými pracemi
    • manuální zručnost
    • zkušenosti se základním zapojením el. zařízení, podmínkou platné elektro osvědčení
    • schopnost práce na lešení a ve výškách (max. do 10 m)
    • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
    • svářečský průkaz na elektrodu výhodou
    • možnost denních výjezdů mimo domov, občasné přespání na ověřeném penzionu v případě montáže dále pro dojezd (plně hrazeno firmou) - v průměru 6 nocí v měsíci
    • bydliště v uvedené lokalitě

    Nabízíme:

    • vlastní organizace času na montáži
    • během adaptace bude pracovník zaškolen na osobu poučenou dle nového elektro zákona 250/2021 Sb. na zapojování našich výrobků
    • nadstandardní příplatek za práci o víkendu a noc mimo domov
    • 22 dní dovolené + 3 sick days
    • příspěvek na stravování - diety pro montéry
    • firemní benefity - příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné volání T-mobile i pro rodinné příslušníky, firemní akce
    • stabilitu české společnosti s 32letou tradicí (založeno 1991)
    • zaučení a odborné zaškolení

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
    • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
    • Činnosti dle nařízení vlády 194/2022 Sb. (dříve vyhláška 50/1978 Sb.)

    Benefity

    • Dovolená navíc
    • Sick days
    • Příspěvek na penzijní připojištění