Nabídky práce
České Budějovice

    Specialista IT podpory - Ceske Budejovice, Česká republika - JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Jednota, spotřební družstvo České Budějovice hledá do svého týmu kolegu nebo kolegyni na pozici specialista IT podpory - junior. Pozice je vhodná i pro absolventy.

    Vaším úkolem bude:

    • poskytování podpory pro HW, SW a síťové požadavky od uživatelů

    • příjem, prioritizace a následné řešení došlých incidentů a požadavků uživatelů

    • výjezdy na prodejny na řešení incidentů a požadavků

    • spolupráce na IT projektech

    • základní analýza a řešení provozních problémů spojených s podporou běžících aplikací a HW

    • monitorování provozních systémů a HW
    Co od vás očekáváme
    Jste pro nás ten pravý/á pokud:

    • máte analytické schopnosti

    • jste komunikativní a máte aktivní přístup k řešení úkolů

    • dokážete pracovat samostatně i v týmu

    • dokážete správně určovat priority a máte dobrou sebeorganizaci

    Co je pro tuto práci nezbytné?

    • znalost Microsoft technologií (DNS, DHCP ,AD) a nástrojů MS Office

    • praktické zkušenosti s OS Windows 10/11 a OS Linux (SUSE, Centos)

    • znalost hardware a sítí (PC, LAN, internet)

    • zkušenost se správou aktivních síťových prvků (management, IPv4)

    • anglický jazyk na úrovni čtení technické dokumentace

    • řidičský průkaz skupiny B

    Uvítáme znalosti i z těchto oblastí (nejsou podmínkou):

    • správa a konfigurace VM Ware

    • VEEAM backup

    • SAN, disková pole

    • správa relačních databází (MSSQL atd.), BI (OLAP)

    • správa operačních systémů Windows, Active Directory, Linux

    • řešení bezpečnosti IT (Kybernetický zákon, GDPR, ochrana osobních dat, certifikáty, časová razítka)

    • centrální zálohování

    • správa tiskáren (tiskových serverů)

    • EDI

    • IP kamerové systémy
    Co vám nabízíme
    Nabízíme:

    • zodpovědnou a zajímavou práci v ryze české obchodní společnosti

    • pracoviště v centru Českých Budějovic se zajištěným parkováním

    • odpovídající finanční ohodnocení

    • příjemné pracovní prostředí a přátelský tým

    • firemní benefity:
    - elektronické stravenky v hodnotě 140 Kč
    - možnost dalšího profesního růstu
    - vzdělávací kurzy a školení
    - zvýhodněné telefonní tarify (i pro rodinné příslušníky)
    - možnost čerpání studijního volna v rozsahu 5 dnů
    - příspěvek na volnočasové aktivity 5000 Kč (sport, kultura, vzdělání, zdraví)
    - příspěvek na lyžařské kurzy Vašich dětí 2500 Kč
    - příspěvek na letní tábory Vašich dětí 2500 Kč
    - možnost odběru produktů Vltavotýnských lahůdek za zvýhodněné ceny
    - rekreační zařízení (Lipno, Novohradské hory)

  • Tesco Stores ČR a.s. Ceske Budejovice, Česká republika Plný

    · Informace · JAKÁ BUDE VAŠE ROLE? · Jako Specialista/ka služeb zákazníkům budete mít klíčovou roli v zajištění plynulého provozu pokladní zóny. Hledáme komunikativního a spolehlivého profesionála/ku, který se aktivně zapojí do zlepšování našich služeb. · • Poskytujete vynikají ...

  • Inovan CZ s.r.o.

    Specialista Bozp

    před 11 hodinami

    Inovan CZ s.r.o. Zliv, Česká republika Na plný úvazek

    O nás · Firma Inovan je divizí celosvětového holdingu Prym, který spojuje dvě velké průmyslové oblasti, a to textil a automotive. S produkty značky Prym se setkáváte denně na oblečení největších světových značek, díky konektorům z Inovanu zase můžete bezpečně ovládat Vaše vozidlo ...

  • GARNEA a.s. Neplachov, Česká republika

    Naši servisní technici pracují jen se špičkovým vybavením a originálními náhradními díly. Technologickou a odbornou podporu mají přímo od výrobce. Připojte se k nim a staňte se specialistou na zemědělskou techniku. · Co bude náplní Vaší práce? · servis a opravy zemědělských stroj ...