Kontrolor kvality - Bor, Česká republika - Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.

    Technické pružiny SCHERDEL s.r.o.
    Technické pružiny SCHERDEL s.r.o. Bor, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background
    Popis

    NÁPLŇ VAŠÍ PRÁCE:

    • Uvolňování sériové/prototypové výroby
    • Práce s měřidly a měřícími zařízeními
    • Včasné provádění mezikontrol a konečných kontrol
    • Pozastavování dílů/materiálu ve výrobě
    • Práce s interními systémy
    • Práce se stroji Zwick na měření síly pružin

    POŽADAVKY:

    • Znalost práce na PC
    • Schopnost týmové práce a komunikace
    • Zodpovědnost, samostatnost, spolehlivost
    • Flexibilita
    • Ochota pracovat na 3 směny
    • Znalost čtení technických výkresů výhodou
    • Schopnost měření posuvkou (šuplera) nutná - ostatní měřidla výhodou
    • Částečná znalost německého nebo anglického jazyka výhodou

    NABÍZÍME:

    • uplatnění v dceřiné společnosti rodinného podniku SCHERDEL, který působí na trhu více než 126 let
    • možnost profesního růstu
    • závodní stravování
    • příspěvek na dopravu
    • vánoční a věrnostní prémie
    • po 1 roce možnost smlouvy na dobu neurčitou

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

    Požadované jazyky

    • Angličtina (pasivní) — částečná znalost německého jazyka, nebo anglického jazyka
    • Němčina (pasivní) — částečná znalost německého jazyka, nebo anglického jazyka

    Benefity

    • Jízdní výhody
    • Závodní stravování