Kurýr/kurýrka pro ranní rozvoz novin - Brno, Česká republika - Teamium, s.r.o.

    Teamium, s.r.o.
    Default job background
    Zkrácený
    Popis

    Informace
    Jsme sociální podnik "Teamium", do jehož řad nyní hledáme kolegu či kolegyni z řad OZP pro rozvoz novin po Brně a okolí. V Teamiu si zakládáme na férovém přístupu a dáváme šanci lidem se zdravotním znevýhodněním. Stále se rozvíjíme a rosteme. Je pro nás důležité, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře, nepociťovali stres a snažíme se pro ně najít takové uplatnění, které jim bude po všech stránkách vyhovovat.

    Co budete dělat?

    - noviny se rozváží od pondělí do soboty v brzkých ranních hodinách cca 4 hodiny - denně (počet dnů rozvozu lze v případě potřeby přizpůsobit)
    - dostanete přidělenou trasu po Brně a blízkém okolí, která bude stále stejná a nebude se měnit
    - v čase kolem 3.30 ráno si noviny vyzvednete na domovském depu na Vídeňské a rozvezete je do schránek domácností služebním osobním autem - jezdíte v době, kdy je doprava v Brně minimální
    - kolem 7.30 ráno máte splněno a zůstává vám celý den pro vaše aktivity
    - vše potřebné vás naučíme a podrobně vysvětlíme - noviny budete nejprve rozvážet s naším dohledem, jakmile získáte potřebnou jistotu, budete je rozvážet samostatně
    Co od vás očekáváme
    Hledáme vás, protože:

    - máte řidičský průkaz skupiny "B"
    - jste aktivní a zkušený řidič
    - najdeme u vás, slušné a příjemné vystupování
    - máte dobrou orientaci v terénu
    Co vám nabízíme
    Co u nás najdete?

    - stabilní práci na HPP s úvazkem hodin týdně
    - plat Kč/hod. (dle výše úvazku tis. Kč),
    - stravenky v hodnotě 90 Kč
    - sociální a právní poradenství zdarma
    - můžete se obrátit na firemního a psychosociálního pracovníka
    - podpoříme vaše vzdělávání a profesní růst
    - masáže na pracovišti zdarma
    - káva ve firemní kavárně zdarma

    Tato pozice je vymezena pro osoby v invalidním důchodu.