Svářeč | zkušenost se sváry na ultrazvuk - Dolní Benešov, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Dolní Benešov, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Strojírenská společnost zabývající se výrobou komponentů pro elektrárny nebo hutnictví přijme k sobě do týmu svářeče, který má praxi se sváry na ultrazvuk.

    Popis pozice

    • Budete svařovat ocelové výrobky, které se používají v plynárenském průmyslu, energetice a v hutnictví
    • Budete svařovat podle technických výkresů
    • Budete postupovat podle plánů svařování

    Požadavky

    • Praxe se svařováním
    • Platné osvědčení CO2
    • Praxe se sváry na ultrazvuk

    Nabízíme

    • Smlouva na dobu neurčitou po zapracování
    • Kvartální bonusy
    • 5 týdnů dovolené
    • 2x sick day
    • Stravenkový paušál v hodnotě 55 Kč
    • Příspěvek na volný čas a kulturu
    • Příspěvek na penzijní připojištění

    Požadované jazyky

    • Čeština