Referent/ka stavebního úřadu - Slavkov u Brna, Česká republika - Město Slavkov u Brna

    Město Slavkov u Brna
    Město Slavkov u Brna Slavkov u Brna, Česká republika

    před 2 týdny

    Default job background

    Město Slavkov u Brna hledá nového kolegu / kolegyni na pozici Referenta stavebního úřadu

    Vaše náplň práce:

    • zajišťování výkonu státní správy na úseku stavebního řádu v přidělených obcích správního obvodu vyplývající ze stavebního zákona
    • komplexní vyřizování agend stavebního úřadu podle stavebního zákona, zejména vydávání územních rozhodnutí a územních souhlasů, stavebních povolení, kolaudačních souhlasů, ohlašování staveb a prací, změny užívání staveb, odstraňování staveb

    Předpokládaný nástup: nástup možný ihned nebo dle dohody

    Pracovní poměr: doba neurčitá

    Požadované předpoklady:

    • předpoklady dle §4 zák.č.312/2002 Sb.
    • splnění kvalifikačních požadavků vzdělání dle ust. § 30a zákona č. 283/2021 Sb., stavební zákon, ve znění k : - vysokoškolské vzdělání ve studijním programu náležejícím do oblasti vzdělávání architektura, stavebnictví nebo právo, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví
    • orientace v projektové dokumentaci
    • velmi dobrá znalost práce s PC
    • dobrý písemný projev
    • schopnost samostatného rozhodování, dobré organizační schopnosti
    • dobré komunikační schopnosti při jednání s lidmi
    • vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, spolehlivost, zdvořilost
    • ŘP sk. B (aktivní řidič)

    Vítané předpoklady:

    • praxe v oboru
    • praxe ve veřejné správě a samosprávě
    • zkouška zvláštní odborné způsobilosti
    • znalost stavebního zákona, správního řádu

    Nabízíme:

    • plat v platové třídě 10 (dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů), po zkušební době osobní příplatek,
    • pružná pracovní doba,
    • možnost trvalého vzdělávání a osobního rozvoje
    • 5 týdnů dovolené, 3 dny indispozičního volna (sick day), příspěvek zaměstnavatele na stravování, možnost benefitů (příspěvek na dovolenou, kulturu, sport, karta MultiSport)

    KONTAKT: Schwecová Marie, tel: , písemné přihlášky je nutné doručit do do 12 hod na podatelnu MěÚ nebo na adresu Město Slavkov u Brna, Mgr. Bohuslav Fiala, Palackého nám. 260, 68401 Slavkov u Brna

    Přihláška musí obsahovat:

    • jméno, příjmení a titul uchazeče,
    • datum a místo narození,
    • státní příslušnost,
    • místo trvalého pobytu,
    • číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení k pobytu (jde-li o cizího státního občana),
    • datum a podpis uchazeče.

    K přihlášce uchazeč doplní:

    • strukturovaný životopis s akcentem na dosavadní praxi,
    • doklad o nejvyšším dosaženém vzdělání (ověřená kopie),
    • výpis z evidence Rejstříku trestů ne starší 3 měsíců (originál nebo ověřená kopie).

    Více informací na (úřední deska).

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
    • Práce s PC
    • Řidičský průkaz

    Benefity

    • Pružná pracovní doba
    • Vzdělávací kurzy a školení
    • Dovolená 5 týdnů
    • Sick days
    • Bonusy a prémie
    • Příspěvek na dovolenou
    • Stravenky
    • Multisport karta