Obchodní zástupce po telefonu - Teplice, Česká republika - PŘEDVÝBĚR s.r.o.

    PŘEDVÝBĚR s.r.o.
    PŘEDVÝBĚR s.r.o. Teplice, Česká republika

    před 2 týdny

    PŘEDVÝBĚR s.r.o. background
    Popis

    Obchodní zástupce po telefonu

    Pro našeho klienta, společnost, která nabízí nejlevnější a nejkvalitnější pojištění vozidel na trhu, hledáme vhodné kandidáty na pozici Obchodní zástupce po telefonu.

    Náplň práce:

    • Dostaneš své zákazníky, kterým budeš volat a řešit možnost levnějšího pojištění jejich vozidel
    • Je to opravdu jednoduché a zvládne to každý, dokud nebudeš 100% zaučený, tak volat nepůjdeš

    Požadavky:

    • Minimálně ukončené Svzdělání, zakončené maturitou
    • Efektivní práce s počítačem a znalost MS Office
    • Dobré komunikační schopnosti, obchodní duch
    • Zkušenost s obchodem, pojištěním nebo finančním poradenstvím výhodou
    • Spolehlivost, cílevědomost
    • Čistý trestný rejstřík

    Nabízíme:

    • Garantované bonusy v rámci zkušební doby + bonus za docházku
    • Finanční ohodnocení Kč – Kč
    • Možnost spolupráce na HPP, IČO, DPP
    • Pracovní doba od 8 hodin – 16 hodin
    • Volné svátky, víkendy
    • Pouze ranní směny
    • Kompletní zaučení
    • Zázemí moderních kanceláří v rodinném prostředí v centru města
    • 2 min od autobus. a 5 minut od vlakového nádraží
    • Možnost home office
    • Měsíční i týdenní soutěže o finanční bonusy
    • Občerstvení na pracovišti
    • 25 dní dovolené
    • Zvýhodněné tarify volání, neomezená data
    • Místo výkonu práce: Teplice

    Výhodou spolupráce s námi je rychlost S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor

    PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

    Benefity

    • Bonusy a prémie
    • Dovolená navíc