Nabídky práce
Hradec Králové

    Pracovník/ce úseku pečiva - Hradec Kralove, Česká republika - JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice

    JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice
    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Pro náš supermarket Terno Hradec Králové hledáme kolegu nebo kolegyni do úseku pečiva.
    Vaším úkolem bude: obsluha pekárny, doplňování pečiva, odpisy, slevy, přeceňování
    Co od vás očekáváme
    * samostatnost, zodpovědnost
    * prozákaznický přístup
    * fyzickou zdatnost
    Co vám nabízíme
    * zázemí stabilní české společnosti
    * hlavní pracovní poměr
    * ranní/odpolední směny, 1x za 14 dní pracovní víkend
    * firemní benefity:
    - 20% příplatek za práci o víkendu
    - stravenky v hodnotě 140 Kč
    - možnost dalšího kariérního růstu
    - zvýhodněné telefonní tarify i pro rodinné příslušníky
    - možnost čerpání studijního volna v rozsahu 5 dnů
    - příspěvek na volnočasové aktivity 5000 Kč (sport, kultura, vzdělání, zdraví)
    - příspěvek na lyžařské kurzy Vašich dětí 2500 Kč
    - příspěvek na letní tábory Vašich dětí 2500 Kč
    - rekreační zařízení (Lipno, Novohradské hory)
    - možnost odběru produktů Vltavotýnských lahůdek za zvýhodněné ceny