Mechanik strojní údržby - Pardubice, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Jsi manuálně zručný? Nevadí ti pracovat krátký/dlouhý týden? Tak se neváhej ozvat.

    Popis pozice

    • údržba výrobních linek
    • vykonávání preventivní údržby (včetně vedení záznamů) výrobních zařízení
    • údržba budov
    • práce ve směnném provozu

    Požadavky

    • SOU/SŠ strojní technického směru (minimálně výuční list)
    • prokazatelná praxe v oboru výhodou, ale uvítáme i absolventy
    • svářečský průkaz (el. oblouk) výhodou
    • orientace v technické a výkresové dokumentaci
    • manuální zručnost, flexibilitu, týmovou spolupráci
    • základní znalost AJ výhodou

    Nabízíme

    • Náborový příspěvek 20.000,-Kč
    • Příspěvek na dopravu až 3.525,-Kč měsíčně
    • 5 týdnů dovolené po odpracovaném 1/2 roce
    • Obědy s příspěvkem zaměstnavatele ve výši 55% z ceny jídla ve firemní jídelně
    • Firemní kantýna - možnost zakoupit občerstvení
    • Bonus za extra směnu = 500,-Kč
    • Příspěvek na penzijní připojištění po 1 roce ve výši 5% ze mzdy
    • Odměna za doporučení nového zaměstnance 10.000,-Kč
    • Zlevněné volání po 1 roce
    • Věrnostní bonusy a odměny při životním jubileu

    Požadované jazyky

    • Čeština