SEŘIZOVAČ/HLAVNÍ OPERÁTOR VÝROBY - Hradec nad Moravicí, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Hradec nad Moravicí, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Pro výrobní společnost v Hradci nad Moravicí - Žimrovicích hledáme nové zodpovědné a manuálně zručné kolegy na pozici Hlavní operátor výroby - Seřizovač.

    Nástup přímo do kmene.

    Popis pozice

    • obsluha a seřízení technologie na výrobu obalů
    • zodpovědnost za práci na lince (linky jsou hodně automatické)
    • organizace a vedení 2-4 členného týmu
    • kontrola a hlídání výrobku v procesu výroby
    • přestavování linek - v souvislosti s aktuálním projektem
    • vysekávání a potištění materiálu
    • zodpovědnost za správně odeslanou zakázku
    • práce na PC v interním softwaru

    Požadavky

    • dokončené min. SOU vzdělání - nejlépe technického směru, případně praxe na obdobné pozici
    • technické uvažování
    • schopnost a chuť vést malý tým výrobní linky
    • zodpovědnost za svěřenu práci
    • spolehlivost v docházce
    • ochotu pracovat na směny - třísměnný provoz (volné víkendy)
    • uživatelskou znalost práce na PC

    Nabízíme

    • 13. plat
    • odměny ke mzdě
    • docházkový bonus 700 Kč/měs. (při 100% docházky)
    • dotované obědy
    • 5 týdnů dovolené
    • cafeteria 4800,- /rok
    • příspěvěk na penzijní připojištění
    • příspěvek na dopravu dle počtu km
    • pracovní oděv, který Vám pravidelně vyperou přímo na místě

    Požadované jazyky

    • Čeština