Technik údržby - Liberec, Česká republika - Mark2 Corporation Czech, a.s.

    Mark2 Corporation Czech a.s. background
    Zkrácený
    Popis

    Informace
    Pracujte u silné a stabilní firmy, kde se můžete spolehnout na pravidelnou mzdu. Práce údržbáře u M2C s sebou nese nejrůznější činnosti spojené s celkovou správou a údržbou nemovitosti. Nebudete na to ale sami, budete kolem sebe mít tým skvělých lidí z M2C. Chcete se k nám přidat? Neváhejte nás kontaktovat.

    Náplň práce:

    • Celková správa a údržba nemovitosti

    • Práce spojené s elektroinstalací, údržbou topení, plynu, klimatizace, běžná údržba – opravy, výměny, montáže

    • Práce ve výškách

    Požadavky:

    • Zkouška odborné způsobilosti v elektrotechnice dle NV č. 194/2022 Sb. – NUTNOSTÍ

    • Manuální, technická zručnost

    • SOU, SŠ vyučen v oboru instalatér, topenář, zámečník, elektro

    • Trestní bezúhonnost

    • Výhodou – oprávnění TNS, orientace v technických parametrech spravovaných objektů a jednotlivých technologiích (VZT, Elektro, PO, EPS, OTK)

    Nabízíme:

    • Spolupráci na 1⁄2 HPP nebo IČ

    • Mzdu Kč / měsíc

    • Zálohu na mzdu kdykoliv a odkudkoliv

    • Kompletní uniformu a příspěvek na obuv

    • Možnost profesního i platového růstu

    • Příspěvek na stravování

    • MultiSport kartu

    • Práci v profesionálním kolektivu a čistém prostředí

    • Zvýhodněné volání O2

    • Happy days

    Nástup od

    Kontakt:
    Pokud vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis přes odpovědní formulář, nebo volejte na BEZPLATNOU linku.