Seřizovač CNC_Brno_nástup do kmene na HPP - Lead - Project Advices s.r.o.

    Lead - Project Advices s.r.o.
    Lead - Project Advices s.r.o. Brno, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Lead - Project Advices s.r.o. background
    Na plný úvazek
    Popis

    O nás

    Jako personální a pracovní agentura LEAD HR hrajeme klíčovou roli ve spojení spolehlivých pracovníků a zodpovědných firem. Máme za cíl budovat rovnocenné vztahy mezi společnostmi a uchazeči o práci, kde uplatňujeme transparentnost, pochopení a odborné znalosti v oblasti lidských zdrojů, výroby a mzdových procesů.

    Aktuálně hledáme pro našeho partnera; strojírenskou společnost se specializací na vývoj a důkladné testování vysoce výkonných produktů pro zlepšení fungování výrobních linek, nového člena jejich týmu na pozici Seřizovač CNC.

    Náplň práce:

    Vaše náplň práce bude zahrnovat vše od seřizování a rozjezdu výroby na svěřených CNC strojích, kontroly jakosti výrobků a provádění měření dle metrologického řádu, po uskutečňování korekcí nástrojů v systému Fanuc a vedení záznamů o změnách.

    Budete také zodpovědní za doplňování a správu spotřebního materiálu do strojů a zařízení, včetně mazacích olejů a tuků, a za hlášení poruch strojů a případné podílení se na opravách.

    Co od Vás očekáváme:

    • Alespoň 2 roky praxe s CNC stroji (případně zkušenosti s frézkou)
    • Znalost seřizování CNC soustruhu včetně korekcí
    • Znalost práce s programem Fanuc nebo alespoň se systémy Sinumerik nebo Heidenhain
    • Schopnost samostatné práce, zodpovědnost a touhu učit se novým věcem
    • Ochotu pracovat ve 3 směnném provoze

    Co Vám můžeme nabídnout:

    • Náborový příspěvek 50.000Kč
    • Mzda dle odbornosti v rozmezí 43.000HM – 55.000HM
    • Odměna za výsledky firmy vyplácené 2x do roka (pololetí, konec roku)
    • 5 týdnů dovolené
    • Stravenkový paušál 70,-Kč/směna
    • Mobilní tarif za zvýhodněnou cenu
    • Dotovaná MultiSport karta (pro zaměstnance za 350Kč měsíčně)
    • Program zdravotní péče o zaměstnance (očkování proti chřipce/ žloutence zdarma, preventivní péče)
    • Příspěvky k významným životním a pracovním výročím
    • Čisté a moderní prostředí
    • Kariérní růst