Údržbář elektro junior/senior - Ždírec nad Doubravou, Česká republika - ManpowerGroup s.r.o.

    ManpowerGroup s.r.o.
    ManpowerGroup s.r.o. Ždírec nad Doubravou, Česká republika

    před 2 týdny

    ManpowerGroup s.r.o. background

    Hledám kandidáta pro údržbu výrobních strojů - pokud jste technicky zaměřeným člověkem se vzděláním v oboru elektro, máte šikovné ruce, baví Vás manuální práce a vyhovuje Vám 3 směnný režim, je tato práce určená právě Vám

    Na pozici uvítáme jak zkušeného technika, tak i čerstvého absolventa se zájmem o obor.

    Náplň práce:

    • údržba výrobních linek (poloautomaty)
    • řešení nenadálých závad a poruch
    • preventivní údržba a servis při odstávkách
    • práce s elektrikou, mechanikou, pneumatikou i hydraulikou
    • zaučení na programování řídících systémů

    Požadavky

    • SOU/SŠ v oboru elektro
    • vyhláška 50 par. 5 a vyšší
    • orientace ve výkresové dokumentaci
    • praxe na obdobné pozici výhodou
    • ochota pracovat na 3 směny
    • znalost dalších systémů výhodou (ŘS, hydraulika, pneumatika apod.)

    Nabízíme

    • měsíční mzdu dle zkušeností Kč
    • 13. a 14. plat
    • příspěvek na dojíždění
    • stravenky
    • odborné kurzy a školení
    • výuka AJ v pracovní době

    Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

    Požadované jazyky

    • Čeština