sestry na Ortopedické oddělení - Chomutov, Česká republika - Krajská zdravotní, a.s.

    Krajská zdravotní, a.s.
    Krajská zdravotní, a.s. Chomutov, Česká republika

    před 2 týdny

    Krajská zdravotní, a.s. background
    Popis

    PŘÍJMOVÁ SESTRA
    - praktická / všeobecná sestra (ranní směny)
    Náplň práce:

    • příjem pacientů na oddělení

    • objednávání pacientů k výkonům

    • vykazování kódů ambulantních výkonů

    VŠEOBECNÁ SESTRA
    do Centra plánované chirurgie ruky a nohy hledáme sestry na lůžkové oddělení do směnové práce

    • centrum je specializovaným pracovištěm na problematiku vrozených a získaných poruch, onemocnění a vad ruky a nohy včetně problematiky řešení poúrazových stavů

    Nabízíme:

    • skvělý kolektiv
    • moderní pracoviště
    • MultiSport kartu
    • VIP jízdenka MHD
    • náborový příspěvek
    • další benefity

    Bližší informace

    Nemocnice Chomutov, o.z.

    Požadavky

    • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)