Obsluha strojů v čisté výrobě, dopravné+super bonusy #7QRKS - Hradec Kralove, Česká republika - INDEX NOSLUŠ s.r.o.

    INDEX NOSLUŠ s.r.o.
    INDEX NOSLUŠ s.r.o. Hradec Kralove, Česká republika

    Nalezeno v: Talent CZ JB C2 - před 2 týdny

    Default job background
    Na plný úvazek
    Popis

    Náplň práce:
    Chcete pracovat pro silnou, moderní společnost, kde získáte spoustu super benefitů včetně štědrých prémií nebo příspěvku na dopravu? Máte zkušenost s obsluhou strojů? Pak nás neváhejte kontaktovat, hledáme nové, fajn kolegy, nástup je možný ihned, a to přímo do kmenového stavu společnosti (nejedná se o agenturní zaměstnávání). Práce je svým charakterem vhodnější spíše pro muže.

    • Obsluha řezacích strojů, jejich nastavení dle zpracovávaného materiálu
    • Kontrola kvality výrobků

    Místo výkonu práce: Nový Bydžov (s příspěvkem na dopravu)

    Nabízíme:

    • Zajímavou mzdu s pravidelným navyšováním každý rok
    • Štědrý příspěvek na dojíždění (cca 120 Kč/den podle počtu km)
    • Prémie – až 15 % (měsíční prémie ze základní mzdy)
    • Roční bonus navíc až 100 % ze mzdy – dle plnění kritérií
    • Příspěvek na dovolenou / kulturu / zdraví – průměrně 1000 Kč měsíčně
    • Možnost dobrovolných přesčasů v soboty s příplatky dle ZP Kč bonusy navíc za každou odpracovanou směnu
    • Možnost závodního stravování (obědy za 33 Kč) nebo stravenkový paušál do mzdy
    • 5 týdnů dovolené
    • Čisté pracovní prostředí v moderní firmě
    • Jistotu zaměstnání a férový přístup

    Požadujeme:

    • Ochotu pracovat na dvanáctihodinové směny
    • Zkušenost s obsluhou strojů
    • Dobrý zdravotní stav