Nabídky práce
České Budějovice

    Oblastní vedoucí junior - Ceske Budejovice, Česká republika - Agentura Salvia, s.r.o.

    Agentura Salvia, s.r.o.
    Agentura Salvia, s.r.o. Ceske Budejovice, Česká republika

    před 1 dnem

    Default job background
    Plný
    Popis

    Informace
    Pro našeho zákazníka, stabilní obchodní společnost, obsazujeme pracovní pozici: oblastní vedoucí – junior.

    Pracovní náplň :
    – zajišťování chodu jedné prodejny
    – nábor pracovníků na prodejnu a jejich následná adaptace, motivace, hodnocení
    – zodpovědnost ze vzhled a čistotu prodejny, tak, aby se tam pracovníci i zákazníci cítili dobře
    – zodpovědnost za průběžné zásobování prodejny a za čerstvost zboží
    – zodpovědnost za obraty a výsledky prodejny
    Co od vás očekáváme
    Co očekáváme od vhodného kandidáta:
    – VŠ vzdělání, lze bez praxe
    – aktivní znalost německého jazyka
    – flexibilita a mobilita
    – dobrý vztah k obchodu a zájem pracovat s lidmi
    – aktivní ŘP skupiny B
    Co vám nabízíme
    Náš klient nabízí:
    – perspektivní a zajímavou práci s vysokou mírou odpovědnosti
    – kvalitní trenérský a zaškolovací program
    – možnost profesního růstu, perspektiva budování kariéry v mezinárodní firmě
    – plat 60.000,- až 90.000,- Kč